fbpx

787 20 33 20

VI Mikołajkowy Turniej Deblowy (5 grudnia 2010)

W VI Mikołajkowym Turnieju Deblowym zwyciężyli Roman Lisak i Tomasz Ziembikiewicz. Zawody rozegrano w niedzielę , 5 grudnia 2010 na kortach Tenis Park.

W VI Mikołajkowym Turnieju Deblowym zwyciężyli Roman Lisak i Tomasz Ziembikiewicz. Zawody rozegrano w niedzielę , 5 grudnia 2010 na kortach Tenis Park. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników z Bolesławca i okolic. W finale, duet Roman Lisak / Tomasz Ziembikiewicz pokonał parę Monika Ośko/Bartłomiej Chodyra - (6/4 6/2). Na trzecim miejscu uplasowali się Tomasz Rzemek i Tomasz Szpila.Turniej jest jednym z ostatnich w tym roku należącym do serii turniejów o Puchar Mistrza Bolesławca w Tenisie Ziemnym. Klasyfikacja nie uległa znacznym zmianom, co spowoduje, że walka o tytuł mistrza rozegra się w dwóch ostatnich turniejach. (turniej singlowy 18-19 grudnia oraz Turniej Masters na początku stycznia przyszłego roku).

Gratulujemy pierwszych startów nowym zawodnikom w Tenis Park: Agnieszce Groth oraz parze Robert Tomczyk / Kuba Sobas.

Zdjęcia z turnieju można zobaczyć tutaj, (wkrótce film)