787 20 33 20

ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE 2020/2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE 2020/2021


Drodzy Rodzice !

W przyszłym miesiącu rozpoczyna się nowy rok szkolny. Również w Akademii Tenisa po wakacyjnej przerwie zaczynamy regularne zajęcia. Wszystkich chętnych na zajęcia grupowe zapraszamy do zapisania się w następujący sposób:


1. Należy zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach wypełniając poniższy FORMULARZ  lub wysłać te same informacje SMS’em pod numer 787203320, bądź ewentualnie zgłosić się telefonicznie. Prosimy o terminowe zgłoszenia.

2. Po rozpoczeciu roku szkolnego i ustaleniu planów lekcji w szkołach będziemy się kontaktować w sprawie preferowanych godziny zajęć. Po tym okresie przystępujemy do układania planów zajęć zgodnie z otrzymanymi informacjami. Planowany start zajęć połowa września


UWAGA: FUNKCJONOWANIE AKADEMII TENISA W SEZONIE 2020/2021 ulegnie nieznacznym zmianom ze względu na ostatnie wydarzenia i idące za tym na przekształcenia organizacyjne i własnościowe Tenis Parku. Udział w zajęciach grupowych będzie się wiązał z koniecznością podpisania UMOWY O PROWADZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH - wkrótce dostępnej (TUTAJ) - UMOWA.

.

Sezon rozpoczynamy od września 2020 i będzie trwał do końca czerwca 2020. Aby ułatwić wybór co do ilości godzin w tygodniu zebraliśmy wszystko w jedną tabelę:

PROMOCJA DLA RODZEŃSTWA:  Opłata stanowi sumę godzin granych tygodniowo przez rodzeństwo.
Przykład: Pierwsze dziecko gra 2h w tygodniu, drugie dziecko gra 1h w tygodniu
Opłata wyniesie: 310zł jak za 3h tygodniowo.

* podane kwoty dotyczą ok. 4h/8h/12h/16h w miesiącu - w zależności od ilości godzin granych tygodniowo.


Napisz komentarz