787 20 33 20

TENIS PARK PIKNIK 2016

TENIS PARK PIKNIK 2016


W niedzielę 5 czerwca o godzinie 14:00 zapraszamy na Tenis Park Piknik 2016 - coroczne spotkanie dla wszystkich członków akademii, ich rodziców i znajomych. Podczas imprezy odbędą się turnieje, gry, zabawy i wiele konkursów. Zapraszamy wszystkich punktualnie o 14:00 na korty Tenis Parku przy ul. Lubańskiej 77 w Bolesławcu. W razie braku miejsc parkingowych prosimy parkować samochody po drugiej stronie ulicy przy ogródkach działkowych. Impreza odbędzie się niezależnie od pogody.

UWAGA:

1) Także w tym roku w trakcie pikniku odbędzie się GRA INTERAKTYWNA - każdy kto będzie chciał wziąć w niej udział powinien zabrać telefon z możliwością wysyłania SMS'ów

1) Śpiewasz, tańczysz lub masz jakieś inne zainteresowania, którymi chciałbyś się podzielić? W tym roku z chęcią zobaczymy Was w akcji - nie tylko w wymianach tenisowych. Podczas Pikniku odbędzie się "Pokaz talentów tenisistów". Zgłoszenia i więcej szczegółów TUTAJ. (dla każdego kto się odważy wziąć udział w naszej zabawie w nagrodę dostanie 1h kortu w Tenis Parku, a zwycięzca nagrodę niespodziankę!!!)

PLAN PIKNIKU:

SOBOTA (4 czerwca):

g. 9.00 - 13.00 TURNIEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

g. 13.00 - 14.00 - DNI OTWARTE W TENIS PARK I AKADEMII TENISA (Zapraszamy wszystkich chętnych chcących po raz pierwszy spróbować swoich sił w tenisa i zobaczyć jak wyglądają zajęcie w naszej szkole - gry, zabawy, konkursy. Zapraszamy dzieci , młodzież i dorosłych)

g. 14.00 - 18.00 TURNIEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW.

NIEDZIELA (5 czerwca):

g. 14.00 - TENIS PARK PIKNIK - dla wszystkich członków Akademii Tenisa ich rodziców i znajomych:
-
turnieje tenisowe
-gry, zabawy, konkursy
-gra interaktywna (UWAGA: uczestnicy chcący wziąć udział w grze będą potrzebowali telefonu komórkowe z możliwością wysyłania wiadomości sms) 
-prezentacja naciągania rakiet, pokaz talentów, oraz wiele innych nowości i niespodzianek :) 

Jak zawsze grill i pyszne gofry.

Piknik potrwa ok 3h.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiele pytań na temat obuwia i sugerujemy aby rodzice również założyli buty sportowe ;)

Do zobaczenia  na korcie !

RELACJA Z PIKNIKU 2014:


-= ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH LAT =-


Komentarze  

0

Coascig 05 Wrz 21 Cytować | Zgłoś administratorowi

buysildenshop.com/ - amlodipine and viagra