787 20 33 20

TENIS PARK PIKNIK 2016 - WYNIKI

TENIS PARK PIKNIK 2016 - WYNIKI


Tenis Park Piknik 2016 za nami! To już siódma impreza z tego cyklu. Jak zwykle na kortach panowała wspaniała atmosfera, pełna zacięcia sportowego oraz meczy na wysokim tenisowym poziomie. Odbyły się liczne konkursy dla najmłodszych i rodziców, a także turnieje tenisa i mecze pokazowe najstarszych członków Akademii.

Każdy mógł sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w "tenisparkowej" fotobudce. Jak zawsze nie mogło zabraknąć pysznych gofrów czy kiełbasek z grilla. Na zwycięzców czekały nagrody i puchary, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i upominki. W trakcie pikniku, każdy mógł wziąć udział w grze terenowej "Zostań mistrzem debla", w której nagrodą główną była koszulka i piłka z autografem najlepszego polskiego deblisty - Łukasza Kubota.

Poniżej prezentujemy wyniki rywalizacji w poszczególnych konkurencjach! W zmaganiach najmłodszych uczestników pierwsze miejsce po raz kolejny zajęła Vanessa Michaluk zaraz po niej uplasowała się Lena Czyżewska,a trzecie miejsce zdobyła debiutantka -Vanessa Głowacka.

W starszej grupie pierwsze miejsce, po niekończącej się ilości odbić, zdobyła Lena Uzdowska. Na kolejnych stopniach podium stanęły: Hanna Kącka (II miejsce) i Laura Duran (III miejsce).

W turnieju minitenisa dziewcząt udany debiut miała Maja Sobków, która zdobyła pierwsze miejsce, kolejne miejsca przypadły Hanii Krukar (II miejsce) i Julii Rostkowskiej (III miejsce).

W turnieju minitenisa chłopców pierwsze miejsce zdobył Mateusz Sinica przed Igorem Gorskim (II miejsce) i Hubertem Rupą (III miejsce).

W kategorii singiel dziewcząt finałowy mecz odbywał się z udziałem Natali Remiszewskiej i Wiktorii Sobczyszyn. Zwyciężyła Natalia, druga Wiktoria, a trzecie miejsce na podium wywalczyła Anastazja Zawer.

Singiel chłopców zakończył się najwyższym podium dla Kacpra Jaworskiego, później kolejno puchary odbierali Filip Witas (II miejsce) i Jakub "Jimmy" Kocełuch(III miejsce) pokonując w zaciętym meczu o trzecie miejsce Jana Choryłka.

Po raz pierwszy został rozegrany również turniej deblowy. Zwycięstwo zapewniła sobie para Kacper Jaworski / Filip Witas, drugie miejsce zajęli Jan Choryłek / Dominik Twardowski, a na trzecim stopniu podium stanęli Sebastian Groth / Jakub Mastalski. Na koniec Pikniku w meczu pokazowym swoje umiejętności zaprezentowali: Klaudia Witas i Nicolas Twardowski(aktualny wicemistrz Dolnego Śląska do lat 18). Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a chętnych do wzięcia udziału w kolejnym Tenis Park Pikniku zapraszamy za rok!
ZDJĘCIA Z PIKNIKU 2016 DOSTĘPNE TUTAJ
FILMY I ZDJĘCIA Z POZOSTAŁYCH IMPREZ DOSTĘPNE TUTAJ

Komentarze  

0

upseria 01 Wrz 21 Cytować | Zgłoś administratorowi

Cialis