fbpx

 787 20 33 20

TENIS PARK PIKNIK 2015

TENIS PARK PIKNIK 2015


W niedzielę 31 maja o godzinie 14:00 zapraszamy na Tenis Park Piknik 2015 - coroczne spotkanie dla wszystkich członków akademii, ich rodziców i znajomych.

Podczas imprezy odbędą się turnieje, gry, zabawy i wiele konkursów. Zapraszamy wszystkich punktualnie o 14:00 na korty Tenis Parku przy ul. Lubańskiej 77 w Bolesławcu. W razie braku miejsc parkingowych prosimy parkować samochody po drugiej stronie ulicy przy ogródkach działkowych. Impreza odbędzie się niezależnie od pogody.


UWAGA: Śpiewasz, tańczysz lub masz jakieś inne zainteresowania, którymi chciałbyś się podzielić? W tym roku z 
chęcią zobaczymy Was w akcji - nie tylko w wymianach tenisowych. Podczas Pikniku odbędzie się "Pokaz talentów tenisistów". Zgłoszenia i więcej szczegółów TUTAJ. (dla każdego kto się odważy wziąć udział w naszej zabawie w nagrodę dostanie bilet na nasze korty tenisowe, a zwycięzca nagrodę niespodziankę!!!)

PLAN PIKNIKU:

SOBOTA (30 maja):

g. 10.00 - TURNIEJ DLA NAJSTARSZYCH CZŁONKÓW AKADEMII

g. 13.00 - 14.00 - DNI OTWARTE W TENIS PARK I AKADEMII TENISA (Zapraszamy wszystkich chętnych chcących po raz pierwszy spróbować swoich sił w tenisa i zobaczyć jak wyglądają zajęcie w naszej szkole - gry, zabawy, konkursy. Zapraszamy dzieci , młodzież i dorosłych)

g. 14.00 - 18.00 TURNIEJ DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW.

NIEDZIELA (31 maja):

g. 14.00 - TENIS PARK PIKNIK - dla wszystkich członków Akademii Tenisa - dokończenie turniejów, gry, zabawy, konkursy, pokaz talentów, niespodzianki. Jak zawsze GRILL i pyszne gofry.
Piknik potrwa ok 3h.

UWAGA: Otrzymaliśmy wiele pytań na temat obuwia i sugerujemy aby rodzice również założyli buty sportowe ;)

Do zobaczenia  na korcie !

TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU:


-= ZDJĘCIA Z POPRZEDNICH LAT =-