787 20 33 20

ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE 2022/2023

ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE 2022/2023


Drodzy Rodzice !

Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Również w Akademii Tenisa po wakacyjnej przerwie zaczynamy regularne zajęcia. Wszystkich chętnych na zajęcia grupowe zapraszamy do zapisania się w następujący sposób:


1. Należy zgłosić chęć uczestnictwa w zajęciach wypełniając poniższy FORMULARZ  lub wysłać te same informacje SMS’em pod numer 787203320, bądź ewentualnie zgłosić się telefonicznie. Prosimy o terminowe zgłoszenia. W przypadku nowych uczestników prosimy o SMS o treści: "Zapisy na zajęcia grupowe 2022/23, Imię i Nazwisko uczestnika, wiek". W najbliższych 2 tygodniach zaproponujemy bezpłatne zajęcia testowe.

2. Po rozpoczeciu roku szkolnego i ustaleniu planów lekcji w szkołach będziemy się kontaktować w sprawie preferowanych godziny zajęć. Po tym okresie przystępujemy do układania planów zajęć zgodnie z otrzymanymi informacjami. Planowany start zajęć połowa września


UWAGA: FUNKCJONOWANIE AKADEMII TENISA W SEZONIE 2022/2023 OKREŚLA TA UMOWA. Udział w zajęciach grupowych wiąże się z koniecznością podpisania UMOWY O PROWADZENIE ZAJĘĆ SPORTOWYCH.

Informujemy, że w związku z ostatnią sytuacją na rynku energii, po wielu latach stałych cen, zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia zmian w cenniku na sezon 2022/2023 r. Korekta cen tylko częściowo kompensuje wzrost naszych kosztów w tym zakresie. Jednocześnie zapewniamy, że na bieżąco pracujemy nad tym aby zminimalizować wpływ tych zmian.

Sezon rozpoczynamy od września 2023 i będzie trwał do końca roku szkolnego w czerwcu 2023. Aby ułatwić wybór ilości godzin w tygodniu zebraliśmy wszystko w jedną tabelę.


PROMOCJA DLA RODZEŃSTWA:
Opłata stanowi sumę godzin granych tygodniowo przez rodzeństwo.
Przykład: Pierwsze dziecko gra 2h w tygodniu, drugie dziecko gra 1h w tygodniu
Opłata wyniesie: 440zł jak za 3h tygodniowo.

* podane kwoty dotyczą ok. 4h/8h/12h/16h w miesiącu - w zależności od ilości godzin granych tygodniowo.