787 20 33 20

Tabele terminarz i grupy będą dostępne od 29.12.2016. Zapraszamy wkrótce!
To nowy rodzaj aktywności grupowej będący połączeniem TENISA & FITNESS oraz doskonała alternatywa dla ćwiczeń aerobowych. Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, poprawić swoją kondycję i sylwetkę, przygotować się do wakacji a jednocześnie poznać grę w tenisa lub doskonalić swoje umiejętności? CardioTENNIS jest dla Ciebie!  Wymyślony w USA, z roku na rok zdobywa co raz większe grono fanów zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Zaletą CardioTENNISA jest to, że mogą go uprawiać wszyscy-zarówno osoby, które nie trzymały nigdy rakiety w ręce jak i  zawodnicy. Wiek również nie ma znaczenia. A to wszystko w atmosferze świetnej zabawy przy muzyce.

Wszystkich zainteresowanych taką formą gry w tenisa prosimy o kontakt telefoniczny 787 20 33 20. Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy tylko strój sportowy - cały potrzebny sprzęt zapewniamy my! Zajęcia rozpoczną się we wrześniu. Zapraszamy!

ZAPRASZAMY SERDECZNIE:

Tenis Express to łatwy i przyjemny sposób aby zdobyć podstawowe umiejętności gry w tenisa i miło spędzić czas wolny. Jest to kurs dla dorosłych przemyślany w taki sposób aby w szybki i efektywny sposób przyswoić podstawowe uderzenia i poznać zasady rozgrywania meczy tenisowych. Polecamy szczególnie rodzicom, których dzieci uczęszczają na zajęcia tenisowe. Szybkie opanowanie gry w tenisa pozwoli na wspólną rodzinną zabawę na korcie podczas wakacyjnych wyjazdów czy w czasie wolnym.

Wszystkich zainteresowanych taką formą gry w tenisa prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 787 20 33 20. Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy tylko strój sportowy - cały potrzebny sprzęt zapewniamy my! Zajęcia rozpoczną się we wrześniu.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE:


Strona 1 z 4